Internet

Pierwsza na Facebooku grupa blogerska bez parentingu, szafiarstwa, kosmetyków etc.

Tu wypromujesz i wypozycjonujesz swój blog – i żadna blogerka blogująca tylko dla kobiet Ci nie przeszkodzi

zero-kobiet

Promocję własnego blogu rozpoczyna się często na Facebooku – w grupach, gdzie blogerkl i blogerzy odwiedzają się nawzajem i komentują. Od czegoś trzeba zaczynać, dla wielu startujących z blogami takie grupy są po prostu koniecznością. Niestety, od pewnego czasu służą one niemal wyłącznie kobietom.

Dzieje się tak za sprawą niektórych blogerek, piszących tylko dla kobiet. Blogerki takie zupełnie nie rozumieją, że jeśli ustawią się w kolejce promocyjnej ze swoim parentingiem, recenzją damskich kosmetyków, damską modą, paznokciami, włosami etc. – to eliminują z kolejki mężczyzn. Jak blogujący facet ma komentować coś takiego? Rezygnuje więc albo przez cały dzień poluje na moment, w którym nie będzie nad nim mamusi ani paznokieciarki.

Tak być nie może!

Blogują i kobiety, i mężczyźni. Obie płcie powinny mieć równe szanse. Do dziś nie miały.

Od dziś mają, bo dla wszystkich blogujących zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn powstała grupa, do której autorki wpisów o tematyce kobiecej i parentingowej nie mają wstępu. Nikt nie powinien dzięki temu mieć problemu ze skomentowaniem wpisów umieszczonych powyżej jego anonsu.

Adres grupy:

Promujemy i pozycjonujemy blogi BEZ PARENTINGU, WŁOSÓW, PAZNOKCI etc.

Oczywiście kobiety są w grupie mile, a nawet bardzo mile widziane, lecz pod jednym warunkiem: ich blogi i teksty muszą mieć charakter uniwersalny, a więc być przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Przykład:

Blogerka pisze o oszczędzaniu i finansach osobistych. Może się czuć zaproszona. Jeśli jednak pisze o „kobiecych finansach” – niestety, do grupy się nie dostanie.

Inna blogerka pisze np. o pozycjonowaniu. Będzie mile widziana, chyba, że się okaże, że pisze o „SEO dla kobiet”.

Nie ma w tym żadnej dyskryminacji. Panie piszące o dzieciach i sprawach kobiecych, a także piszące wyłącznie dla kobiet, mają do dyspozycji dziesiątki grup, w których mogą promować swoje blogi, fanpejdże i teksty. W tej jednej jedynej nie. I muszą się z tym pogodzić.

Ta grupa będzie lepsza

Pewną osobliwością nowej grupy będzie to, że umożliwi ona swoim członkom nie tylko zdobywanie lajków i komentarzy na start, ale także pozycjonowanie swoich blogów. Jak?

Tego dowiedzą się już tylko członkowie grupy. Dodajmy – zamkniętej.

Nie zwlekaj, kliknij w link powyżej i zgłoś się do grupy!

 

4
Dodaj komentarz

1500
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

Jako że mam bloga parentingowego to kompletnie nie pasuje do grupy. Za to sama naleze do switnych grup parentingowych, na ktorych sa tez blogerzy-ojcowie.

Ha!Ha! Nie piszę o paznokciach, nie mam dzieci, nie cierpię blogów paretingowych. Piszę o relacjach, czasem dla kobiet, czasem dla mężczyzn, chyba generalnie dla wszystkich. Czasem Was panowie też trochę przedrzeźniam, koleżanki też. Jedno wiem na pewno bardzo, ale to bardzo brakuje mi męskiego głosu na blogu! Zgłaszam się do grupy, najwyżej mnie nikt nie przyjmie.